Joomla Gratis Templates by Best Web Host
Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám
alapanyagok, építési módszerek, egyes hajóépítõk saját projektjei, egyéb hajóépítéssel kapcsolatok témák

Téma: fs14 csónak építése

fs14 csónak építése 3 hónapja 4 napja #3144

• Barnabi70
  • Barnabi70 profilkép
  • TÁVOL
  • Hajósinas
Szia!

Tetszik a forma, lenne pár kérdésem róla. Siklás, stabilitás, stb. Ha lehet, akkor e-mailben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

fs14 csónak építése 8 hónapja 4 napja #2995

• Lacaci71
  • Lacaci71 profilkép
  • TÁVOL
  • Hajósinas
Szia smici01 !
Szeretnék veled kapcsolatba lépni, akár facen, akár mailben. Információt kérnék.

fs14 csónak építése 1 éve 10 hónapja #2302

• ipoczi
  • ipoczi profilkép
  • TÁVOL
  • Fedélzetmester
  • Köszönetek: 4
:)

fs14 csónak építése 1 éve 10 hónapja #2301

• laszlo70
  • laszlo70 profilkép
  • TÁVOL
  • Szuper hajóépítő admirális
  • Köszönetek: 19
Megerősíteném Kitzolit a hozzászólásában. A terv szellemi tulajdon, a tervezőé marad az után is, miután megvetted. A vásárló a tervvel egy drb!!! hajó építésére vásárolja meg a licencet. A továbbiakban a tervet másolni , kölcsönözni, eladni, megosztani tilos, és nem illik, különösen egy ilyen társadalomban, mint a hajósóké, ahol mindannyian "egy hajóban evezünk". Ha egy tervező termékeit elég sűrűn osztják meg, akkor előbb utóbb felhagy a tervezéssel, mert nem éri meg, és a következő generációk lesznek szegényebbek egynéhány tervvel. Ez olyan, mint hogy a kedvenc előadóm lemezét ingyen letöltöm. Aztán lassan éhen hal, én pedig kedvenc előadó nélkül maradok. :)

fs14 csónak építése 1 éve 10 hónapja #2300

• smici01
  • smici01 profilkép
  • TÁVOL
  • Hajóépítő
Ok. Köszönöm a figyelmeztetést, De.. Úgy gondolom mivel nem kereskedelmi céllal gyártja itt a fórumon senki a hajókat, hanem amatőr szinten, ezért az én lelki világomba simán belefér az hogy segítsem a leendő építőt a tervekkel,akár ötletelésről, akár megépítésről van szó.De azért még egyszer köszönöm..Üdv.Dénes..

fs14 csónak építése 1 éve 10 hónapja #2299

• kitzoli
  • kitzoli profilkép
  • TÁVOL
  • Hajóépítő
  • Köszönetek: 6
Tudom, hogy nálunk ez megszokott dolog. De...... A tervet megvetted jogod van használni, de nincs jogod tovább adni, még baráti alapon sem. És nem is illik!

fs14 csónak építése 1 éve 10 hónapja #2298

• smici01
  • smici01 profilkép
  • TÁVOL
  • Hajóépítő
Sziasztok!
Két dologgal kapcsolatban szólnék hozzátok.
1.ha valakinek tetszik ez a csónak amit építettem és érez késztetést az elkészítésében / vagy aki csak kíváncsiságból szeretné / az írjon nyugodtan szívesen megosztom vele a gyári terveket / pdf formátum /
2. bár nem terveztem több hajó építését de ez a típus aránylag tetszik :http://bateau.com/studyplans/GF16_study.php?prod=GF16 tehát a lényeg, egyedül most nem szándékozom megvásárolni a terveket, de ha esetleg bárkit érdekelne, vagy akár több embert is, akkor szívesen beszállok a vásárlás költségeibe.itt elértek:denes.schmidt@gmail.com...

fs14 csónak építése 1 éve 11 hónapja #2280

• smici01
  • smici01 profilkép
  • TÁVOL
  • Hajóépítő
Sziasztok!
A hajóépítésből megmaradt 2x6 méter 300gr/m2 biaxiális szövet / úgy emlékszem 127cm széles /.Ha valakit érdekelne 2/3 áron megválnék tőle.Helyileg Dunakeszin található.Üdv.Dénes..

fs14 csónak építése 2 éve 3 hete #2245

• smici01
  • smici01 profilkép
  • TÁVOL
  • Hajóépítő
Igen tudom.Hajóvezetőim az van, de a motor ízig-vérig 9.9-es, méretre, súlyra, színre szagra.Most azt mondom hogy soha nem kéne vizsgás hajó, mivel a sok kötelező dolog miatt kis túlzással de az utasok már be sem férnének egy ekkora hajóba.A másik inkább lényeges dolog hogy bármit felejtesz kint a parton, vagy bármi szabálytalanságba esel bele, a bírságot súlyosabban mérik.Csak egy példa: sata-mata részegen megfog a rendőr egy vizsgás hajóval az bűncselekmény, amíg ugyanez vizsga nélkülivel csak szabálysértés /hozzátenném nem vagyok piás:) / Más: nem olyan rég lehet kapni a noviában epoxy top-coat-ot. idén már nem, de jövő tavasszal biztosan megkenem vele a vízvonal alatti részt / az extra védelem miatt/...

fs14 csónak építése 2 éve 3 hete #2244

• abraxas
  • abraxas profilkép
  • TÁVOL
  • Örökös Tag - Hajóépitők.hu
  • Köszönetek: 62
Arra azért figyelj, hogy 15 pacival már változik a státusod. Vizsgáznia kell a hajónak és neked is. Egyik sem egyszerű vagy olcsó. :wait
Oldalmegjelenítési idő: 0.223 másodperc